Nie tylko schody

schody drewniane lublin

Stolarskie usługi kierujemy przede wszystkim do osób prywatnych, właścicieli domów, którzy stawiają na elegancję, bezpieczeństwo i trwały produkt, jakim są drewniane schody z dobrego drewna.

Oferujemy:

  • dowolne schody drewniane dopasowane do wnętrza Państwa domów,
  • drewniane balustrady, uchwyty, pochwyty, słupki, tralki – wszelkie wykończenia oraz ozdoby z drewna,
  • drewniane parapety,
  • drewniane podłogi,
  • zabudowy w drewnie,
  • jak również wszystko, w czym przydatna jest pomoc zawodowego i doświadczonego stolarza. Drewno to nie tylko nasz zawód, to także nasza pasja!

Jak pracujemy?

  1. Przyjeżdżamy do właściwego domu i dokonujemy pomiaru pod zamawiane schody (Lublin i miejscowości w promieniu 25 km – dojazd gratis! Jeśli dalej – cena umawiana telefonicznie)
  2. Przedstawiamy możliwe rozwiązania – nie każde schody pasują do każdego wnętrza z uwagi na rozmiary. Prezentujemy możliwe materiały, rozwiązania i kolorystykę. Dokonujemy wyceny, uwzględniając materiały i Państwa życzenia.
  3. Po akceptacji naszej oferty podpisujemy umowę na wykonanie schodów i pobieramy 20% zaliczki (chyba że pracujemy na Państwa materiale, wtedy zaliczka jest zbędna).

Używamy najlepszego drewna (dąb, jesion, buk – twarde gatunki, najpowszechniejsze w Polsce, ale i najlepiej się sprawdzające) i innych materiałów (szkło, metal), łącząc je na różne sposoby wedle Państwa inwencji lub naszych propozycji (zobacz przykłady naszych realizacji!).
Korzystamy z lakierów na bazie wody – najczęściej dwuwarstwowych, nieścieralnych, poliuretanowych i bezzapachowych.
Wykonamy każde zamówienie na drewniane schody!

Udzielamy rocznej gwarancji na jakość lakieru i montaż elementów (nie dotyczy uszkodzeń mechanicznych lub zalania).

Ażurowe i zabudowane, w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym – każde schody dla Lublinian!